Home

Akrobatika Ačiū už pagalbą Kelionė tauras batai rizikuoti redakcija Meander

RKL A diviziono apžvalga: ketvirtoji „Omega-Tauras“ pergalė bei nesėkmingai  žaidžianti LCC / Naujienos - Basketnews.lt
RKL A diviziono apžvalga: ketvirtoji „Omega-Tauras“ pergalė bei nesėkmingai žaidžianti LCC / Naujienos - Basketnews.lt

Kauno rajono „Tauras“: kitam sezonui turime daug ambicijų | Diena.lt

Pirmoje rankinio lygoje laimėjo „Ūla“ ir HC „Amber“/SM „Tauras“ | Sportas.lt

SM „Tauras“ sensacingai pratęsė pergalių seriją – namuose įveiktos  žalgirietės | Sportas.lt
SM „Tauras“ sensacingai pratęsė pergalių seriją – namuose įveiktos žalgirietės | Sportas.lt

ARKL anonsas: “Tauras” bandys iškovoti antrąją pergalę | Anykščių sporto  centras
ARKL anonsas: “Tauras” bandys iškovoti antrąją pergalę | Anykščių sporto centras

Vintažiniai Kauno- Tauro odiniai batai - Skelbiu.lt

Sveikatinė - Tauras sako, kad jam BARTEK batai – patys patogiausi! 👟 Kodėl  su BARTEK batais taip patogu pramogauti? 👉 Nes jie yra su natūralios odos  vidpadžiu, todėl kojos nekais ir neprakaituos,
Sveikatinė - Tauras sako, kad jam BARTEK batai – patys patogiausi! 👟 Kodėl su BARTEK batais taip patogu pramogauti? 👉 Nes jie yra su natūralios odos vidpadžiu, todėl kojos nekais ir neprakaituos,

Tauras Jogėla karjerą tęs Vienoje / Naujienos - Basketnews.lt

Lenktynininkas Tauras Tunyla apie savo „Mazda MX-5“: „Daug arklio galių  padarytų ją lėtesne“ | GAZAS.LT
Lenktynininkas Tauras Tunyla apie savo „Mazda MX-5“: „Daug arklio galių padarytų ją lėtesne“ | GAZAS.LT

Eglės“ rankininkės laimėjo sostinės derbį ir pateko į Lietuvos čempionato  finalą - LRT
Eglės“ rankininkės laimėjo sostinės derbį ir pateko į Lietuvos čempionato finalą - LRT

Tauras“ Europos lygoje debiutavo rezultatyviomis lygiosiomis (papildyta)

Kauno Rotary klubas Hansa - Sveikiname mūsų #Hansa #rotary klubo prezidentą  Donatas Velykis, kuris savaitgalį vykusiame #Rotariada2018 golfo turnyre  (grupėje HCP 0,0-17,0) užėmė 1-ąją vietą, bei brolį Tauras Pakalnis, kuris  užėmė 5
Kauno Rotary klubas Hansa - Sveikiname mūsų #Hansa #rotary klubo prezidentą Donatas Velykis, kuris savaitgalį vykusiame #Rotariada2018 golfo turnyre (grupėje HCP 0,0-17,0) užėmė 1-ąją vietą, bei brolį Tauras Pakalnis, kuris užėmė 5

Lietuviškų batų gamintojai kabinasi į eksporto rinkas - Verslo žinios

Camel spalvos kelnės berniukams "Tauras"

38 metus kasdien dirbantis batsiuvys: „Kai ką nors sugalvoju, šoku iš lovos  ir bėgu dirbti“
38 metus kasdien dirbantis batsiuvys: „Kai ką nors sugalvoju, šoku iš lovos ir bėgu dirbti“

Tauras - Tema - LRT

Gelbėtojos“ Rūtos dukra Emilija stebina pasiekimais: su partneriu Tauru  skina pergales šokių aikštelėje | zmones.lt
Gelbėtojos“ Rūtos dukra Emilija stebina pasiekimais: su partneriu Tauru skina pergales šokių aikštelėje | zmones.lt