Home

Demokratija Iššifruoti Pekkadillo karolis burneikis vilkas Integralus etninis

Pasaulio 10 šokių čempionatas Lenkijoje – Lietuvos sportinių šokių  federacija
Pasaulio 10 šokių čempionatas Lenkijoje – Lietuvos sportinių šokių federacija

K.Burneikis ir I.Šekaitė šoko dar vieno pasaulio čempionato finale |  Sportas.lt
K.Burneikis ir I.Šekaitė šoko dar vieno pasaulio čempionato finale | Sportas.lt

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė laimėjo pasaulio čempionato bronzą |  Sportas | 15min.lt
Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė laimėjo pasaulio čempionato bronzą | Sportas | 15min.lt

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė - Tema - LRT

Karolis Burneikis - Izabele Sekaite, LTU, 1/2 Rumba - YouTube

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė - išsamiai DELFI.lt

Lietuvos sportinių šokių federacija - Jaunimo standartinių šokių grupė: 1. Karolis  Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno "Tvistas") 2. Gedvinas Meškauskas - Ugnė  Bliujūtė (Kauno "Sūkurys") 3. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė (Kauno "
Lietuvos sportinių šokių federacija - Jaunimo standartinių šokių grupė: 1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno "Tvistas") 2. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė (Kauno "Sūkurys") 3. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė (Kauno "

Tvisto“ šokėjai pasaulyje – treti | kl.lt

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė šoko dar vieno pasaulio čempionato  finale - LRT
Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė šoko dar vieno pasaulio čempionato finale - LRT

Karolis Burneikis - Kas vyksta Kaune

Lietuvos šokėjai – pasaulio čempionato finalininkai ir prestižinių varžybų  prizininkai | Sportas.lt
Lietuvos šokėjai – pasaulio čempionato finalininkai ir prestižinių varžybų prizininkai | Sportas.lt

Europos taurės finale – Lietuvos šokėjai! – Lietuvos sportinių šokių  federacija
Europos taurės finale – Lietuvos šokėjai! – Lietuvos sportinių šokių federacija

Jaunieji Lietuvos šokėjai iškovojo pasaulio čempionato bronzą | Sportas |  15min.lt
Jaunieji Lietuvos šokėjai iškovojo pasaulio čempionato bronzą | Sportas | 15min.lt

Lietuvos šokėjų pora pasaulio čempionate užėmė 4-ąją vietą

Geriausioms Lietuvos šokėjų poroms – prestižinių „Grand Slam“ varžybų  sidabras ir bronza - LRT
Geriausioms Lietuvos šokėjų poroms – prestižinių „Grand Slam“ varžybų sidabras ir bronza - LRT

Šokėjai K. Burneikis ir I. Šekaitė Vokietijoje laimėjo medalius - DELFI  Sportas
Šokėjai K. Burneikis ir I. Šekaitė Vokietijoje laimėjo medalius - DELFI Sportas

Pasaulio šokių čempionato finale vėl spindėjo kauniečiai Karolis Burneikis  ir Izabelė Šekaitė - Kauniečiams kasdienės naujienos
Pasaulio šokių čempionato finale vėl spindėjo kauniečiai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė - Kauniečiams kasdienės naujienos

Iš pasaulio sportinių šokių reitingo varžybų Bulgarijoje ir Estijoje:  jaunųjų šokėjų medaliai ir lyderiaujančios pozicijos reitinge
Iš pasaulio sportinių šokių reitingo varžybų Bulgarijoje ir Estijoje: jaunųjų šokėjų medaliai ir lyderiaujančios pozicijos reitinge

Šokėjai Karolis Burneikis ir Diana Epeykina – pasaulio vicečempionai |  Sportas | 15min.lt
Šokėjai Karolis Burneikis ir Diana Epeykina – pasaulio vicečempionai | Sportas | 15min.lt

K. Burneikis ir D. Epeykina – pasaulio vicečempionai! – Lietuvos sportinių  šokių federacija
K. Burneikis ir D. Epeykina – pasaulio vicečempionai! – Lietuvos sportinių šokių federacija

Karolis Burneikis

Lietuvos sportinių šokių federacija - Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės  finalo rezultatai: 1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)  2. Domantas Stanionis - Ieva Birieta (Kauno „Tvistas”) 3. Gedvinas  Meškauskas -
Lietuvos sportinių šokių federacija - Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai: 1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) 2. Domantas Stanionis - Ieva Birieta (Kauno „Tvistas”) 3. Gedvinas Meškauskas -